Tel.: +370 (600) 73018     

     Turite klausimų? Klauskite

 

Įmonių pardavimas

Įmonių pardavimas
 
Įmonės pardavimas - tai patogi paslauga tiems verslininkams, kurie nori įkurti įmonę greitai ir be didesnių investiciijų.
 
Įmonės pirkimas leistų verslininkui išvengti visų steigimo procedūrų:
 
- Stegimo dokumentų rengimas;
- Įstatinio kapitalo formavimas;
- Steigimo dokumentų patvirtinimas;
- Registracija Juridinių asmenų registre.
 
UAB pirkimas reiškia, kad sutaupysite laiko ir pinigų juridinėms konsultacijoms, dokumentų paruošimui, valstybinių institucijų apsilankymui ir net nereikės išleisti 10000 lt (2896,20 eur) įstatiniam kapitalui, nereikia rūpintis registracijos adresu, galėsite nedelsiant vykdyti veiklą.
PaslaugosInternete.lt parduoda naujas, veiklos nevykdžiusias įmones, be jokių įsipareigojimų. Paskambinkite į biurą, kad nedelsiant pradėti įmonės pirkimo / pardavimo procedūrą ir jau po kelių valandų tapsite naujos įmonės savininku!
Įmonių pirkimas / pardavimas įforminamas akcijų perleidimo sutartimi. Tai patogu ne tik Lietuvos piliečiams, bet ir užsieniečiams. Steigimo procedūroms jiems yra sudėtingesnės ir ilgesnės, o įmonių pardavimas / pirkimas leidžia jiems per vieną apsialnkymą Lietuvoje, per vieną dieną atlikti visas procedūras.  
 
Įmonės pardavimo kaina 350 eur.
 
Norėdami turėti įmonę su Jūsų pageidautinu pavadinimu, specifiniais įstatais, galite užsisakyti įmonės steigimo paslaugą ir jau po 3 d. Jūs gausite visus steigimo dokumentus pasirašymui ir galėsite pradėti veiklą.
 
Kontaktai
Tel. nr. +370-677-09675
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.